SOOVID KOOLITADA KOERA...OTSID ENDALE SÕPRA...VÕI KOLAD NIISAMA NETIS - VALGED LAMBAKOERAD LÄÄNE-VIRUMAAL

KUTSIKAD18.10.2013 sündisid valge lambakoera kutsikad - 2 tüdrukut ja 5 poissi. KÕIK KUTSIKAD ON OMA UUTES KODUDES

Tegemist on väikese hobikenneliga, kus kutsikaid sünnib 1-2 pesakonda aastas.
Ajaga oleme õppinud, mida aretuses tähtsaks pidada ja mida mitte. Me ei uju vooluga kaasa vaid hoiame oma pilgud oma eesmärkidel: tervis, lihtne käsitlemine, tööomadused, sugupuu. Oleme proovinud õppida nii palju kui võimalik kuidas olla üks meeskond. Me olame uhked oma koerte ja nende omanike üle. Ei pea õigeks kutsikate masstootmist vaid rõhume sellele, et iga meie kennelis sündinud kutsikas leiaks endale kõrvale õige inimese. Väike kutsikate arv annab meile ülevaate oma kasvandike käekäigust ning suudame pakkuda kutsikaomanikule igakülgset tuge kutsika kasvatamisel. Oleme alati olemas nii nõu kui ka jõuga, julgege ainult küsida. Tagame Teile 100% kasvataja tuge
Kutsikate nimed   

Tüdrukud:

cheekyCreated for You Arabella 
om: Joel Tuhkur, Saku vald

cheekyCreated for You Arabesque
om:Denis Nikitin, Maardu

Poisid:

winkCreated for You Agent -
om: OÜ Lõunameedia / Imre Annus, Kõo vald

winkCreated for You Allstar - 
om: Anu Lepasaar, Pärnu

winkCreated for You Amadeus 
om:Toomas Aunbaum, Haaslava vald

winkCreated for You Aston 
om: Kelly Lepind, Kohila vald

winkCreated for You Abraham
jääb kennelisse sportkoeraks

                                                                                                                                                                                                                                                                                                              


Kutsikate isaks on Rootsist pärit ning meie juures elav Tagabo Prima Pajas. Prima tuli meie juurde Rootsi töökoerte kennelist Tagabo. Prima ema on Rootsi verejälje tšempion Tagabo Alaska.
Nagu paljudes tõugudes nii ka valgetel lambakoertel, on tööliini koerad sageli välimuselt näituseliini omadest erinevad. Prima ei ole kindlasti näituste võitja, tema välimus on tüüpilisest valgest erinev, ta karvastikul on selgelt eristatav hirvevärvus seljal, sabal ning kõrvadel. Välimuselt on ta rohkem SLK moodi. Samas kompenseerib tema iseloom kõik muu.  
Primal on väga hea saagiinstinkt ning väga suur tahe tegutseda koos inimesega. Hetkel võtame temaga osa kuulekustrennidest, päästekoerte treeningutest ning ka agilityga oleme algust teinud. Samuti osaleme aktiivselt kaitsetreenigutel. Kõik Primat näinud inimesed on temast vaimustuses. Tal on ka väga suur tahe uusi asju õppida, päästekoerte eksamini jõudsime vaid 2-kuuse treeningu järel. Primal on tulemus kuulekuskoolituse 2 aste, läbitud vastupidavuskatse 20 km (AD) , ühiskonnakõlblikkuse test (BH) ning päästekoerte sobivuseksam (IPO-R RH FL-E). 

Kutsikate ema on meie juures sündinud BTWW Nightkeeper/ koduselt Reebu, kelle emaks on meie esimene valge lambakoer BTWW Gatekeeper. Gatekeeperi kohta võib julgelt öelda, et ta on Eestis kõige stabiilsema ja enesekindlama iseloomuga valge lambakoer. Tal on läbitud kuulekuskoolituse 3 aste, ühiskonnakõlblikkuse test (BH) ning ka vastupidavustest 20 km (AD) Nightkeeperi isaks on Saksamaa üks kuulsamaid isaseid Finn vom Sutumer-Grund. Nightkeeperil endal veel suuri tulemusi ei ole, treenib ta aga selleks meie pere 10 aastase poisiga. Kuna mõlemad on noored ja kogemusi ei ole piisavalt, siis võtab tulemusteni jõudmine veidi rohkem aega kuid eeldused selleks on olemas. 2012 aastal osales Nightkeeper ka Elisa reklaamis. Reebu armastab väga oma inimesi. Nähes, et mõni teine koer on hetkel inimesega suhtlemas, on Reebul kohe vaja trügida ise tähelepanu keskpunkti ning kogu hellus omale saada.

Kutsikate ema telereklaamis siin


Kutsikatelt ootame häid instinkte erinevate koolitusalade koolitamiseks. Kuna mõlemad vanemad on koerad, kes soovivad väga inimese lähedust, siis loodetavasti saavad kutsikatest koerad, kellede jaoks tema omanik on tähtsam kõigest muust. 

Kutsikad kasvavad sünnist saadik pere keskael, harjuvad erinevate majapidamishelidega ning inimestega, samuti puutuvad kokku teiste koerte ning kassidega. Kohe kui silmad peas ning jalad juba kannavad alustame sotsialiseerimisega. Võtame neid kaasa oma trenniplatsile ning treeninghalli, kus nad saavad tutvuda erinevate pindade, asjade ning võõraste inimeste ja olukordadega. Harjutame neid autosõitu taluma ning kaelarihma kandma ja jalustusrihmas liikuma.

Kutsikaomanikele Lääne-Virumaalt pakume kutsikakoolitust meie enda trenniplatsil või hallis tasuta (sisaldab 10 korda kutsikakooli)

Kutsikad valime välja uue omaniku soove arvestades. Seetõttu tasuks kindlasti läbi mõelda mida te soovite oma koeralt. Aktiivsemad ja enesekindlamad koolitusplatsile, ilusamad näitustele, terved, tugevad ja instinktikad aretusse. Samas ei kohusta me uusi omanikke omalt poolt midagi tegema. Kuid nagu eelpool kirjas aitame 100% kui tekib küsimus või soov siiski koolitama ja näitustel käima hakata.

Kui soovid et sinu kõrval oleks truu seltsiline siis valge lambakoer on selleks sobivaim. Armastab lapsi, on sõbraks kogu perele, samas saab temaga ka erinevate harrastustega tegeleda.

Kas tundub, et valik on langetatud?

Siis võta palun ühendust leilikang@gmail.com või telefonil 56632208, tutvusta oma plaane ning iseennast ja usun et sobivusel  saame ka hinnas kokkulepele.

 

                          Isa: Tagabo Prima Pajas                                 Ema: Born To Win White Nightkeeper
                       Sündinud: 10.11.2009 Rootsis                                     Sündinud: 25.05.2011 Eestis
                         Terviseuuringud: HD-B ED-0                                      Terviseuuringud: HD-A ED-0
                              Näitusehinne: väga hea                                          Näitusehinne: suurepärane
                       Koolitustulemused: KK1, KK2, AD, BH                                                  1 x LTJCAC
                                        IPO-R RH FL-E                                                                           1 x LVJCAC
                                    EDÜ MV KK2 II koht                                                                       1 x ESTSERT
                    EVLÜ Minikarikas üldarvestuses III koht
                              Suur Jäljehunt 2010 I koht
                             Juuniorkarikas 2012 II koht


 

Eesti English Русский
«
»

Otsi
 
 
 
Orutaguse küla, Kadrina vald, Lääne-Virumaa E-post: info@skywhite.eu Tel: +372 566 322 08
Koduleht Elitec'st