SOOVID KOOLITADA KOERA...OTSID ENDALE SÕPRA...VÕI KOLAD NIISAMA NETIS - VALGED LAMBAKOERAD LÄÄNE-VIRUMAAL

Liikmete nimekiri

  1. Leili Kang & Prima, Välk
  2. Laili Ojaste & Pätu ( kutsikakool, individuaal-, pääste- ja kaitsetreening, Vanad Kalad, RH-FL E)
  3. Ergo Ojaste & Jako ( kutsikakool, individuaal-, pääste- ja kaitsetreening, Vanad Kalad, KK1, KK2, BH)
  4. Getlyn Ojaste & Rhicco ( individuaal-, pääste- ja kaitsetreening, Vanad Kalad, KK1, KK2, KK3, BH, RH-FL E, RH-FL A)
  5. Ülo Kais & Iso ( individuaal- ja kaitsetreening, KK1, KK2, KK3, BH)
  6. Toomas Puust ja Wanda 
  7. Aili Villak & Jessy & Steffy (kutsikakool, II aste, III aste, Elukestev õpe, Vanad Kalad)
  8. Ülle Tarenõmm & Kusti ( individuaaltreening, KK2, BH)
  9. Helena Kask & Sofi 
  10. Eveli Rumm & Mona (kutsikakool, II aste)
  11. Eliise Aasa & Mimmi ( kutsikakool, individuaal- ja päästetreening, Vanad Kalad, KK1, BH)
  12. Kristi Raava & Sophi ( kutsikakool, II aste, III aste, Elukestev õpe, Vanad Kalad)
  13. Pille Palumaa & Tambu & Ludvi ( Kutsikakool, individuaaltreening)
  14. Aimar Parm & Priscilla (kutsikakool, II aste, III aste)
  15. Birgit Villo & Kuuba ( kutsikakool, II aste, III aste)
  16. Kadi Sikk & Hugo (kutsikakool, individuaal- ja päästetreeningud, Vanad Kalad)
  17. Anu Johanson & Bosse & Babette ( kutsikakool, II aste, III aste, Elukestev õpe, Vanad Kalad)
  18. Kaul/Halliki Augasmägi & Brittany ( kutsikakool, II aste, III aste, Elukestev õpe, Vanad Kalad)
  19. Tanel Lass & Artemis ( kutsikakool, päästetreening)
  20. Tiina Lass & Snowy ( kutsikakool, II aste; individuaaltreening)
  21. Tiia Võsuri & Roxy & Ruudi ( kutsikakool, individuaal-, pääste-, kaitsetreeningud, Vanad Kalad)
  22. Triin Väin & Maji ( kutsikakool, II aste)
  23. Anett Promen & Athena (kutsikakool, II aste, III aste, Elukestev õpe, Vanad Kalad)
  24. Maaja Vilipõld & Lotte ( kutsikakol, II aste, III aste, Elukestev õpe, Vanad Kalad)
  25. Airi Raus & Mõmm ( kutsikakool, II aste, III aste, Elukestev õpe, Vanad Kalad)
  26. Marge Karu & Roxy (kutsikakool, individuaal-, pääste-, kaitsetreeningud, Vanad Kalad)
  27. Heidi Luik & Bella ( kutsikakool, II aste, III aste)
  28. Küllike Kotkas & Karim ( kutsikakool, II aste, III aste)
  29. Eleri Aitman & Mona ( kutsikakool, II aste, III aste)
  30. Kaido Lanno & Rio ( kutsikakool, individuaaltreeningud)
  31. Eve Einmann & Timmu ( kutsikakool, III aste, Elukestev õpe, pääste-, individuaaltreening, Vanad Kalad)
  32. Heidi Kullik & Poiss ( kutsikakool, II aste)
  33. Moonika Aruvainu & Kiara ( kutsikakool, II aste )
  34. Elis Metsar & Barney ( kutsikakool, II aste, III aste)
  35. Merit Mägi & Zepe ( kutsikakool, II aste)
  36. Anni Lõhe & Biber ( kutsikakool, II aste)
  37. Taima Vaigurand & Ruby ( kutsikakool, II aste)
  38. Kaupo Uukkivi & Axsel ( kutsikakool, II aste, III aste)
  39. Margus Valdmann & Reks ( kutsikakool, II aste)
  40. Liina Jürna & Hera ( kutsikakool)
  41. Kristo saarpuu & Billi ( kutsikakool)
  42. Siiri Roosla & Lennu ( kutsikakool)
  43. Kadi Kalamees & Kapo ( kutsikakool, II aste)
  44. Erik Lemberg & Meiron ( kutsikakool, II aste, III aste)
  45. Moonika Aunapuu & Enzo ( kutsikakool)
  46. Liina Kuber & Oggy ( kutsikakool)
  47. Alina Klimova & Minni ( kutsikakool)
  48. Meelik Aps & Sofie ( kutsikakool) 
  49. Diana Kuum & Lota ( kutsikakool)
  50. Helle Lemberg & Bruno ( kutsikakool, II aste, III aste)
  51. Heli Piigats & Ruufus ( kutsikakool, II aste)
  52. Raili Peil & Oscar ( kutsikakool)
  53. Maie Sprenk & Aadu ( kutsikakool, II aste, III aste)
  54. Aarne Urb ja Bella ( kutsikakool)
  55. Marje Ots & Galaxi ( kutsikakool)
  56. Merle Tammre & Ursi ( kutsikakool) 
  57. Margus Randma & Reku ( kutsikakool)
  58. Külliki Meltsa & Steffy ( kutsikakool, II aste)
  59. Anu Väli & Uma (kutsikakool, II aste, III aste)
  60. Tiina Põllu & Stephani ( kutsikakool, II aste)
  61. Anne Kalamäe & Simba ( kutsikakool)
  62. Brita Mikvere & Dex ( kutsikakool, II aste, III aste)
  63. Triin/Aleks Toming & Darsi ( kutsikakool, II aste)
  64. Risto Tikko & Fredi ( kutsikakool, II aste)
  65. Mirjam Lepiksaar & Fiona ( kutsikakool, II aste) 
  66. Rain Pärn ja Barry ( kutsikakool)
  67. Anne Raava & Alf ( kutsikakool, II aste)
  68. Gea Lepiksoo & Steffy ( kutsikakool, II aste)
  69. Kristel Soomeri ja Zäk ( kutsikakool)
  70. Pille Masik ja Sally ( kutsikakool, II aste)
  71. Triinu Meriloo & Freya ( kutsikakool, II aste)
  72. Maiu Rüü & Maks ( kutsikakool)
  73. Maris Rüü & Saimon ( kutsikakool)
  74. Tiina Kriisa & Ronja ( kutsikakool)
  75. Irina Pikat & Frida ( kutsikakool)
  76. Kaupo Einmann & Joke ( kutsikakool, II aste, päästetreening)
  77. Kersti Suun-Deket & Leedi ( kutsikakool)
  78. Riina Odnenko & Caesar ( kutsikakool)
  79. Liina Heide & Norton ( kutsikakool, individuaaltreening)
  80. Kaja Vain & Stefani ( kutsikakool, II aste)
  81. Ann Võsur & Kapo ( kutsikakool, II aste)
  82. Sigrit Stoltsen & Athos ( kutsikakool)
  83. Malle Lepp & Harli ( kutsikakool, II aste)
  84. Kerttu Evart & Lola ( kutsikakool)
  85. Tauno Ader & Staff ( kutsikakool, II aste)
  86. Terje Gorbunov & Heka ( kutsikakool, II aste)
  87. Airi Vahersalu & Sandy (kutsikakool)
  88. Enely Viru & Sofie ( kutsikakool)
  89. Viktor Grossmann & Muhvi ( kutsikakool)
  90. Kadri Toomingas & Torsten ( kutsikakool, II aste)
  91. Ines Kurvits & Cora ( kutsikakool)
  92. Merle Vallner & Sohvi ( kutsikakool)
  93. Anu Lagenõmm & Elan ( kutsikakool)
  94. Ülle Oru & Nora ( kutsikakool, II aste )
  95. Airika Reigo & Loore ( kutsikakool, II aste, individuaalkoolitus, päästetreeningud)
  96. Olev Soodla & Pontu ( kutsikakool)
  97. Liispet Kilumets & Spike ( kutsikakool)
  98. Carolin Nõmm & Sunny ( kutsikakool)
  99. Kertu Leetberg & Den ( kutsikakool)
  100. Mari Riives & Caesar ( kutsikakool)
  101. Artur/Aivo Plutus & Roki ( kutsikakool )
  102. Natalia & Flika ( kutsikakool)
  103. Rita Kapper & Mõmmik ( kutsikakool)
  104. Kaili Kaju & Demi ( kutsikakool, II aste)
  105. Tauri Mägi & Sky ( kutsikakool)
  106. Lili Morgen-Klaasmägi & Frida ( kutsikakool, II aste)
  107. Anette Klaasmägi & Lotte ( kutsikakool)
  108. Tanel Pukk & Rolf ( kutsikakool)
  109. Jessy Kirsipuu & Rexu ( kutsikakool)
  110. Marina Masing & Inker ( kutsikakool)
  111. Merle Saar & Danny ( kutsikakool, II aste) 
  112. Kersti Kübarsepp & Pelle ( kutsikakool )
  113. Priidik Preem & Ramses (kutsikakool)
  114. Tahir Hamidzanov & Anubis ( kutsikakool, individuaaltreeningud)
  115. Agni Metsma & Valts ( kutsikakool, individuaatreeningud)
  116. Kristiina Veldi & Jack (kutsikakool)
  117. Raido/Kairi Luhaväli & Ricky (kutsikakool, II aste)
  118. Sirli Sade & Bella (kutsikakool)
  119. Rein Strauch & Staffy (kutsikakool)
  120. Hillar Tealane & Nelly (kutsikakool, II aste)
  121. Ene Alte & Kayla (kutsikakool)
  122. Indrek Saluvee & Graf (kutsikakool)
  123. Ene Saviauk & Elli (kutsikakool)
  124. Martin Mikola & Luki (kutsikakool)
  125. Janne Merimaa & Jacky (kutsikakool)
  126. Rauno Saage & Ramin (kutsikakool)
  127. Aiko Hallimäe & Raffi ( kutsikakool)
  128. Kevin Kork & Stella (kutsikakool)
  129. Elle Belkin & Aaron (kutsikakool, II aste)
  130. Ronald/Triin Dreifeldt & Hiro (kutsikakool)
  131. Kaido Kallis & Joonas (kutsikakool)
  132. Tairo/Kerli Veber & Texter (kutsikakool)
  133. Sirve Peitre & Zorro (kutsikakool)
  134. Ireen Lumila & Kruh (kutsikakool)
  135. Liis Ambos & Perri (kutsikakool)
  136. Terje Ristna & Sky (kutsikakool)
  137. Liina Tamekant & Robin (kutsikakool)
  138. Andrei Gorelov & Mikio (kutsikakool)
  139. Anatoli Polištšuk & Naidzel (kutsikakool)
  140. Terje Maasik & Tessy (kutsikakool)
  141. Kairi Aas & Luuna (kutsikakool)
  142. Kristiina Jõgi & Donna (kutsikakool)
  143. Sirje Mõtus & Hermiine (kutsikakool)
  144. Martin Türkel & Noora (kutsikakool)
  145. Janar Pilden & Lota (kutsikakool)
  146. Tarmo Erm & Jacki (kutsikakool)

Eesti English Русский
«
»

Otsi
 
 
 
Orutaguse küla, Kadrina vald, Lääne-Virumaa E-post: info@skywhite.eu Tel: +372 566 322 08
Koduleht Elitec'st