SOOVID KOOLITADA KOERA...OTSID ENDALE SÕPRA...VÕI KOLAD NIISAMA NETIS - VALGED LAMBAKOERAD LÄÄNE-VIRUMAAL

Päästetreeningud


Pääste- ja otsingutreeningutesse saab lisanduda jooksvalt kogu aeg. Kui tunned, et see ala võiks sulle ja su koerale sobiv olla võta julgelt ühendust.

Ühe treeningu hind on 4 eurotTreeninguks vajalik kaasa võtta toitu (midagi väga head, mida koer igapäevaselt ei saa), motivatsiooniese ( pall või nuts) ning vest koerale ( sobib lemmikloomapoodides müügil olev helkurvest).

Päästetreeningud toimuvad Lääne-Virumaal, iga trenn on erinevas kohas, et koerad õpiksid erinevates olukordades ning tingimustes.

Trennides õpetame koertele kuidas metsas kaduma läinud inimesi otsida. Õpetame koera otsima inimese lõhna õhust mitte maapealt jälge. Jälje peseb vihm maha ning puhub tuul mingi aja peale minema, kuid inimese enda lõhn õhus püsib. Meie väljaõpetatud koerad on võimelised leidma elavat abitus olukorras olevat  inimest.

Päästetreeninguteks sobiv koer on hästi motiveeritav toidu ja mänguasjaga, on enesekindel, ei tohi karta pauku, peab olema võimeline eemalduma omanikust ning tegema tööd iseseisvalt. Samas peab ta olema ka kuulekas, sest vahel tuleb koer enda juurde kutsuda väga kaugelt või väga segavate tegurite juurest. 

Kõige olulisem on aga see, et koer peab tahtma suhelda ja mängida võõraste inimestega.

Päästetreeningule registreerudes arvesta sellega, et seal ei saa hakkama poole tunniga. Treeningud kestavad ca 3-4 tundi ning treening on grupitöö. Kes ise oma koeraga otsimas ei ole, osaleb treeningul figurandina. 

Lisandub ka päästeks vajaliku kuulekuse/osavuse treenimine.
Registreeruda päästetreeningutele saad e-postiga leilikang@gmail.com  või telefonil 56632208

Eesti English Русский
«
»

Otsi
 
 
 
Ambla, Järvamaa või Rakvere, Lääne-Virumaa
leilikang@gmail.com 
Self guided audio tour app image